facebook youtube instagram google plus

0917 159 791

(pobočka Košice)

0917 159 791

(pobočka Sabinov)

0917 159 791

(pobočka Prešov)

Cateringové služby sú špeciálne prispôsobené tak, aby uspokojili požiadavky každého zákazníka. Akúkoľvek udalosť budete organizovať, vyhovieme Vaším požiadavkám. Vieme Vám zabezpečiť rýchle a kvalitné občerstvenie, ktoré dokážeme pripraviť v akomkoľvek prostredí kancelárií alebo zasadačiek. Ponuku cateringu možno využiť pri rôznych druhoch seminároch, konferenciách alebo menších mítingoch.

 

Ponuka má široké využitie, pričom si je možné vybrať z viacerých druhov cateringu. Pripravili sme pre Vás kompletné nápojové menu a menu jedál.

 

V prvom balíčku COFFEE BREAK MINI nájdete ideálne osvieženie na kratšie stretnutia, ktoré pozostáva z týchto nápojov: čaj, káva, minerálna voda.

 

V druhom balíčku COFFEE BREAK BASIC nájdete okrem týchto troch nápojov aj svieži ovocný džús. Príchuť džúsu závisí od sezónnej ponuky. Môžete sa tešiť na prekvapenie v podobe pomaranča, jahody, jablka, ananásu či brusnice.

 

V treťom balíčku COFFEE BREAK STANDARD konečne nájdete aj niečo na zjedenie. K uvedeným nápojom pridávame navyše čajové pečivo, sladké a slané pečivo chutné ako keby ho napiekla Vaša babička. Navyše, príjem zdravých sacharidov a vlákniny Vám zabezpečí čerstvé sezónne ovocie. Jablká, hrušky, hrozno, banány a iné ovocie. Najmä banán je výbornou zdravou alternatívou ku koláčikom. Banán je bohatý na horčík a draslík, má mnoho pozitívnych účinkov na ľudský organizmus a považuje sa za jedno z najzdravších ovocí na svete.

 

Najväčší balíček COFFEE BREAK MAXI obsahuje okrem všetkého, čo nájdete aj v predošlých balíčkoch navyše ešte dezertný koláč a výber obložených šunkových a syrových chlebíčkov. Tie Vám zabezpečia dostatočný prísun bielkovín počas náročného celodenného školenia alebo počas dlhších obchodných rokovaní, či posedení.

 

Spoločnosť V a V Servis, s.r.o. Vám ponúka do krátkodobého prenájmu učebne v týchto mestách: Prešov, Košice, Sabinov.

Dané priestory sa nachádzajú na lukratívnych miestach - v centrách týchto miest s výbornou dostupnosťou verejnej dopravy a ďalších služieb.

Všetky učebne sú moderne a pohodlne vybavené. Súčasťou je aj technické zabezpečenie. Rovnako máte možnosť výberu z viacerých usporiadaní sedenia, aby vyhovoval všetkým štýlom učenia a firemných stretnutí.

V snahe pripraviť Vám čo najlepšie podmienky Vám vieme zabezpečiť aj potrebný cateringový, administratívny a technický servis.

 

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať kliknutím na tento odkaz.